Lust!ime laboris: millest Lust! libestid koosnevad?

‘’Lust!ime laboris’’ on nurgake meie blogis, kus saad piiluda Lust!’i arenduslaborisse. Pane end valmis ja sukeldume võrgutavasse seksuaalkosmeetika arendusse.

Tule uudista, mis meie toodetesse sisse läheb, miks need koostisosad head on ja kuidas üks toode valmib. 

Luksuslibestid võivad olla intiimsete hetkede päästjad, kuid kas oled kunagi mõelnud, mis selle naudinguid võimestava pudelikese sees üldse on?

1. Pöördosmoosvesi:

Iga veebaasil libesti südameks on kõrgekvaliteediline puhas vesi. Pöördosmoosvesi pole tavaline kraanivesi, vaid see on mitmekordselt filtreeritud, pehmendatud ja puhastatud vesi, et meie tooted oleksid nii head ja ohutud nagu sa ootad ja me lubame.

2. Paksendajad:

Geeli moodustavad ained on intiimlibestite salajased kangelased, need muudavad libesti mõnusalt viskoosseks ja siidiselt pehmeks ning libisevaks. Oleme Lust! veebaasil libestites kasutanud kahe geelistaja kombinatsiooni, et saavutada ideaalne viskoossus. Me ju ei taha, et liiga vedel libesti mööda su ilusaid voodilinasid igale poole laiali voolaks. Teise olulise aspektina panime palju rõhku, et ka skin feel oleks pehme ja siidiselt mõnus.

3. Piimhape:

Kuigi piimhape ei pruugi eriti seksikalt kõlada, siis on ta libestis väga olulisel kohal. Piimhape aitab hoida tootes optimaalset pH tasakaalu, mille oleme sobivaks reguleerinud nii nahale kui ka limaskestadele, et kõik oleks su erinevatele kehapiirkondadele tervislik ja ei põhjustaks muid ebameeldivaid probleeme.

4. Looduslikud toidukvaliteediga säilitusained:

Me tahame hoida tooted värske ja ohutuna. Valisime välja toidukvaliteediga loodusliku säilitusaine, mis aitab sul Lust!ida kuni viimse tilgani. See on nagu armujook, mis ei kaota oma maagiat.

5. Humektant

Ehk tavainimeste keeles niisutav aine - see on kasulik naha niiskustasakaalu toetamiseks ning libisemisele kaasa aitamiseks.

Lõpetuseks, iga Lust! libesti taga on põhjalik ja naha tervist arvestav koostisosade valik. Me usume, et kõik, mida sa oma nahale paned on sama tähtis, kui näiteks see, mida sa sisse sööd. Sõltumata sellest, kas oled libestite maailmas uus või kogenud nautleja, nüüd sa tead, mis on meie libestite alustalad.

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Järgmine

Sina, mina ja.. libesti?! ehk libestid paarisuhtes

Jaga seda artiklit