Sina, mina ja.. libesti?! ehk libestid paarisuhtes

Libesti kasutamine võib tekitada väga erinevaid tundeid - ühelt poolt on libestid osa seksuaalkosmeetika baasist ning väga laialt kasutusel, teisalt...

Libesti kasutamine võib tekitada väga erinevaid tundeid - ühelt poolt on libestid osa seksuaalkosmeetika baasist ning väga laialt kasutusel, teisalt varjutab libesteid endiselt valik vääruskumusi, justkui naise keha ei oleks piisavalt erutunud või tema partner piisavalt erutav. Enamus neist uskumustest on tänaseks teaduse poolt ümber lükatud. Sellele vaatamata mõtlevad isekeskis, et “normaalne oleks ilma libestita hakkama saada”. 

See pole tõsi!

Põhjuseid, miks naise keha võib vajada lisalibestust, on mitmeid. Kusjuures, libesti kasutamine ei pea olema puhtalt vajaduspõhine, vaid võib pakkuda sulle põnevaid eeliseid.

Järgnevalt toongi välja 6 põhjust, miks võiksid proovida Lust! luksuslikke veebaasil libesteid, et sõbrapäeva (ja miks sellega piirduda) õhtu erilisemaks muuta:

#1 

Vähendab ebamugavustunnet ja valulikkust! Olgu sinu mure mistahes põhjusel tupe kuivus, raskused lõdvestumisel, vaagnapõhjalihaspinged või ka partneri heldem varustus. Libesti kasutamine muudab libisemise sujuvamaks ning nii saavad mõlemad partnerid muretumalt üksteisele keskenduda.

#2 

Lihtsam tee orgasmini! Libesti kasutamine aitab mõlemal partneril tunda end erutunumana ning tänu sellele muudab teid enesekindlamaks ning pakub intensiivsemat kogemust.

#3 

Vallatum seks! Libestiga saab eksperimenteerida väga erinevalt juba eelmängu ajal, leludega või erinevaid kehapiirkondi avastades. Tsiteerides muusik John Mayer’i laulusõnu: “Su keha on imedemaa”. Avastamist jätkub laialt!

#4 

Kondoomiga seksides on kasutatakse libestit sageli kondoomi peal. Aga kas teadsid, et tilk libestit kondoomi seespool muudab kondoomi stimuleerivamaks ning vähendab “kondoomi kandmise tunnet”?

#5 

Lisaks vähendab libesti kasutamine kondoomi purunemise ning maharullumiseriski, kuna vähendab hõõrdumise võimalust.

#6 

Libesti kasutamine parandab nahk-naha vastas kontakti ning pakub erinevaid siidiselt nauditavaid aistinguid.


Libesti valikul on väga oluline jälgida, et valitud libesti oleks tupe keskkonnaga võimalikult ligilähedaste parameetritega, et lustimise käigus hoida enese seksuaaltervist. 

Artikkel on avaldatud Eesti Päevalehe sõbrapäevaeri LP-s "Sõber südames". 
Sorteeri:
Otsing:
Soodus
4
Kiss my... CBD-ga rikastatud veebaasil libesti
Lisa ostukorvi
24,90 € 17,43 €
Soodus
3 1
Little Pleasure prebiootiline veebaasil libesti
Lisa ostukorvi
24,90 € 19,92 €
Soodus
2 3
Basic Babe minimalistlik veebaasil libesti
Lisa ostukorvi
19,90 € 15,92 €

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Lust!ime laboris: millest Lust! libestid koosnevad?

Järgmine

Lust!ime laboris: miks pH nii tähtis on?

Jaga seda artiklit