MÜÜGITINGIMUSED

ÜLDTINGIMUSED

Veebilehe omanik ja veebipoe haldaja on LUSTLOVECARE OÜ (reg nr 16609111, KMKN EE102554056).  Asukoht: Reinu tee 19A, Viljandi, Viljandimaa, 71011, Eesti

Kontaktandmed: info@lustlovecare.com, +372 5615 0862.

Kasutades meie veebilehte, nõustute järgmiste reeglite ja tingimustega:
  • ÜLDTINGIMUSED

  • MÜÜGITINGIMUSED
  • ANDMETE TÖÖTLEMINE

MÜÜGITINGIMUSED

1. Müüja

1.1 Lust! lovecare e-poes on müüja LUSTLOVECARE OÜ (reg nr 16609111, KMKN EE102554056), mis asub Reinu tee 19A, Viljandi, Viljandimaa, 71011, Eesti

1.2 Kontaktandmed: info@lustlovecare.com, +372 5615 0862.


2. Leping

2.1 Müügitingimused kehtivad LUSTLOVECARE klientide (edaspidi Klient) ja LUSTLOVECARE vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.

2.2 Kui ostate meie veebipoest, siis nõustute nende tingimuste kohaldamisega.

2.3 Veebipoe vahendusel ei müüda kaupa edasimüügi eesmärgil ostjatele. Edasimüügi päringud tehke palun aadressil info@lustlovecare.com.

2.4 Müüjale jääb õigus muuta hindu ja käesolevaid tingimusi igal ajal sellest ette teatamata. Juba esitatud tellimuste hindu või sõlmitud lepinguid ühepoolselt ei muudeta.

3. Ostmine

3.1 Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigi käibemaksu 22%.

3.2 Valige sobivad kaubad välja ja lisage ostukorvi määrates ka toote koguse. Ostukorvi sisust saab igal hetkel ülevaate klikkides ostukorvi ikoonile kodulehekülje päises.

3.3 Kui kõik vajalikud tooted on ostukorvis, siis liikuge järgmisele lehele ja täitke täpselt kõik väljad, mis on vajalikud tellimuse kohaletoimetamiseks. Tärniga * tähistatud väljade täitmine on tellimiseks kohustuslik.

3.4 LUSTLOVECARE e-poes saab tasuda Maksekeskus AS makselahenduse kaudu.

3.5 Kui Teil on tellimuse kohta täpsustusi, palun kirjutage need ostukorvi märkuste lahtrisse.

3.6 Kui Teil on kehtiv sooduskood, palun kirjutage see vastavasse lahtrisse ning kontrollige enne tasumist, et soodustus on rakendunud. Tagant järgi soodustusi ei rakendata.

3.7 Enne tellimuse vormistamist palume valida paki kohaletoimetamiseks sobilik tarneviis. Alates 49€ ostust on kauba kohaletoimetamine siseriiklikult tasuta.

3.8 Enne maksma siirdumist veenduge, et valitud tooted, kogused ja hind on õige.

3.9 Enne makseviisi valimist peate nõustuma e-poe müügitingimustega.

3.10 Lust! Lovecare e-poes saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

3.11 Kinnitage tellimus, seejärel suunatakse Teid edasi valitud maksekeskkonda. Järgige täpselt seal antavaid juhiseid. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

3.12 Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

3.13 Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

3.14 Pärast makse kinnitamist saadame sisestatud e-posti aadressile tellimuskinnituse.

3.15 Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

4. Kohaletoimetamine

4.1 Pärast müügilepingu jõustumist (Kliendipoolset arve tasumist) komplekteerib LUSTLOVECARE tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks LUSTLOVECARE logistikapartneri(te)le.

4.2 Kui kasutasite riigisisest Omniva/DPD/Itella Smartposti pakiautomaadi teenust, siis tellimus väljastatakse Kliendi poolt valitud pakiautomaadist Eesti piires 1-3 tööpäeva jooksul. Tellimuse saabudes pakiautomaati saadetakse Kliendi mobiilile sõnum, mis sisaldab pakiautomaadi asukohta, lahtiolekuaegasid ja personaalset uksekoodi. Koodi sisestamisel pakiautomaadi puutetundlikule ekraanile, avaneb pakiautomaadi uks ning Klient saab paki kätte. Saadetisi hoiustatakse tasuta pakiautomaadis 7 kalendripäeva, alates sõnumi saabumisest Tellija mobiilile. Seejärel tagastatakse pakk LUSTLOVECARE-le.

4.3 Transpordi käigus vigastada saanud tooted (ei hõlma tootepakendit) asendatakse Kliendile. Juhul, kui toote asendamine peaks osutuma võimatuks, hüvitatakse Kliendile kauba maksumus.

4.4 LUSTLOVECARE ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartnerile üle antud õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida LUSTLOVECARE ei saanud mõjutada või ette näha.

5. 14 päevane taganemisõigus

5.1 Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul, esitades selleks vabas vormis avalduse või täites selle avalduse. Kauba tagastamisega seotud kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Taganemisõigus puudub toodetel, mis on peale üleandmist avatud ja mis on tarnitud suletud pakendis ning mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel (vastavalt võlaõigusseaduse § 53 lg 4), sh veebipoes müüdavad vibraatorid, libestid jms tooted.  

5.2 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kaubaga tutvumiseks füüsilises poes.

5.3 Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

5.4 Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

5.5 Teade tellimusest taganemise kohta saatke palun e-posti aadressile info@lustlovecare.com.

6. Vaidluste lahendamine

6.1 Kui ostjal on Veebipoe, tellimuse või toodete osas pretensioone, palume need saata e-kirjaga aadressile info@lustlovevcare.com või helistada E-R 10-14 telefonil +372 56 150 862.

6.2 Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

6.3 Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

7. Kvaliteet

7.1 Enne kauba postitamist kontrollime kõik tooted alati üle, kuid kui te siiski avastate, et saadetud kaup on puudustega, ei tohi neid tooteid kasutada ja esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui ühe kuu jooksul kättesaamisest tuleb meile sellest teatada info@lustlovecare.com.

7.2 Kui kaup on puudustega meie süül asendame sama toote või kokkuleppel samaväärse teise tootega. Asendusvõimaluse puudusel hüvitame puudustega kauba summas, mille te selle eest tasusite meie veebipoes.

7.3 Kahjustatud tooteid ei tohi kasutada, selline kasutamise toimub ostja enda vastutusel. Me ei hüvita ega asenda viga saanud tooteid, kui neid on juba kasutatud.

7.4 Müüja vastutab asja lepingutingimustele mittevastavuse eest, kui mittevastavus on olemas tarbijale asja üleandmisel.

7.5 Palun arvestage, et paljud meie tooted on piiratud kasutustähtajaga (parim enne kuupäev) ja seetõttu ei ole mittevastusele võimalik tugineda, kui toote parim enne kuupäev on läbi.

7.6 Tagame, et kui tooteid on säilitatud tavapärastes tingimustes, siis saab tooteid kasutada vastavalt tootja soovitustele nende otstarbe kohaselt tootel märgitud „parim enne“ tähtpäeva saabumiseni.

8. Ohutus

8.1 Väga oluline on hoolega järgida kodulehel ja kaubaga kaasas olevaid kasutamisjuhiseid ning muid ohutusnõudeid. Me ei vastuta ühegi kahju eest, mis tekkis toote kasutamisel, kui toodet ei kasutatud eesmärgipäraselt, ei järgitud tootja antud juhiseid või muid ohutusnõudeid või kasutati toodet pärast kasutustähtaja lõppemist.

8.2 Kosmeetikatoodete ohutus

8.3 Kosmeetikatoodete kasutamisel arvestage enda tervisliku seisundi ja nahatüübiga. Kui tunnete, et toote kasutamine muudab teie enesetunnet või tervist mingilgi moel tavalisest halvemaks, lõpetage kohe toote kasutamine ja palun teavitage sellest ka meid e-mailile info@lustlovecare.com

8.4 LUSTLOVECARE tagab, et kõik toodete koostisosad vastavad Euroopa Liidu nõuetele ning kõik koostisosad on õigusaktides sätestatud korras pakenditele märgitud. Tutvuge hoolikalt koostisosadega, LUSTLOVECARE ei saa vastutada probleemide eest, mis võivad tekkida toote personaalse mittesobivuse tõttu (näiteks allergiline reaktsioon mõne koostisosa suhtes).

9. Vastutuse piiramine

9.1 Kõik sellel veebilehel toodud kirjeldused ja soovitused on mõeldud ainult informatsioonilistel eesmärkidel kasutamiseks. Need pole mõeldud diagnoosimiseks või professionaalide nõuannete asendamiseks.

9.2 Meie väited mõne koostisosa omaduste kohta põhinevad üldteada ja laialt levinud infol.

9.3 Enne toodete kasutamist palun tutvuge kogu toote kohta esitatud informatsiooniga, sh. koostisainete loetelu ning kasutusjuhistega. Meie tooteid ostes ja kasutades nõustute, et osa koostisained, sh looduslikku päritolu võivad siiski põhjustada tundlikkust või allergilisi reaktsioone, mille eest LUSTLOVECARE ei saa vastutada. Tooteid kasutades tuleb alati lähtuda enda tervislikust seisundist, allergiatest ja nahatüübist.

9.4 LUSTLOVECARE ei vastuta kahju eest, kui tooteid kasutatakse eesmärgil, milleks need pole ettenähtud.

9.5 Kasutajad peavad hoolega järgima tootel toodud kasutus- ja ohutusjuhiseid ning LUSTLOVECARE ei vastuta kahjude eest, mis tekkisid nende juhiste mittejärgimise tõttu.

9.6 Kuna veebilehe sisu ja tarkvara arendatakse pidevalt edasi, ei saa me välistada, et veebipood ei ole ajutiselt kättesaadav või süsteemis ja avaldatud informatsioonis esineb vigasid. Vabandame selle eest ette ja palume arvestada, et ilmsel veal põhinevad tehingud ei too meile kaasa kohustust lepingut täita.

10. Autoriõigus

Selle veebilehe sisu, k.a selle liides, kujundus, fotod ja tekstid on kaitstud autoriõigusega. Mistahes sisu kasutamise ainuõigus kuulub LUSTLOVECARE OÜle või viidatud autorile. Veebilehe sisu ei tohi ilma LUSTLOVECARE OÜ eelneva kirjaliku loata mingil moel kasutada, sh reprodutseerida, levitada või muuta, v.a juhul, kui selline õigus tuleneb otseselt kohalduvast õigusaktist.

11. Kohaldatav õigus

Selle veebilehe kasutamine ja õiguslikud teated veebilehel põhinevad ja neid tuleb tõlgendada Eesti Vabariigi õiguse järgi. Kõik vaidlused lahendatakse Eesti õiguse järgi Tartu Maakohtus, v.a kui seadus sätestab otseselt teisiti.

12. Vääramatu jõud

LUSTLOVECARE ei vastuta tekitatud kahju või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida LUSTLOVECARE ei saanud mõjutada või ette näha.

13. Muudatused

LUSTLOVECARE’il on õigus muuta käesolevaid veebilehe reegleid, müügihindu ja tingimusi igal ajal sellest ette teatamata.

ANDMETE TÖÖTLEMINE

14.1 LUSTLOVECARE annab endast parima, et kaitsta klientide privaatsust.

14.2 Kasutades seda veebilehte, nõustute meie andmete töötlemise reeglite ja tingimustega.

14.3 Kinnitame, et meie andmete töötlemine vastab Eesti ja Euroopa Liidu vastavatele õigusaktidele.

14.4 Kogume isikuandmeid eesmärgil, et identifitseerida kliente ja kontakteeruda klientidega ning pakkuda võimalikult mugavat veebilehe kasutust.

14.5 Isikuandmete kogumine võib toimuda järgmistes olukordades:

  • andes kontaktinformatsiooni;


  • kasutades küpsiseid või kasutaja kontos avaldatavaid andmeid, kui külastate meie veebilehte;
  • sooritades oste veebipoes

14.6 Kogutud andmeid kasutades võime teavitada enda kliente saabuvatest üritustest, kampaaniatest ja uutest toodetest. Siiski, tarbijatel on õigus igal ajal keelduda sellise teavituse saatmisest.

14.7 Kogume samuti informatsiooni statistilistel eesmärkidel. Lisaks võime koguda infot klientide tegevuste kohta meie veebilehel, see info ei ole isikustatav.

14.8 LUSTLOVECARE kasutab ettevaatusabinõusid kaitsmaks tarbijate isikuandmeid. Ainult vastava õigusega töötajal on juurdepääs andmete töötlemisele.

14.9 Kogu klientide poolt veebipoe kasutamise ajal sisestatud informatsiooni käsitletakse konfidentsiaalse teabena ning LUSTLOVECARE OÜ ei jaga seda kolmandatele isikutele.

14.10 Selle veebilehe kasutamine ja õiguslikud teated veebilehel põhinevad ja neid tuleb tõlgendada Eesti Vabariigi õigusest lähtuvalt. Kõik osapooled alluvad Eesti kohtusüsteemile.

14.11 Jätame endale õiguse muuta käesolevaid andmete töötlemise tingimusi.

15. Küpsised

15.1 Veebileht kasutab küpsiste tehnoloogiat, et koguda informatsiooni veebilehe kasutamise kohta ning eristada kasutajaid, et pakkuda võimalikult mugavat veebilehe kasutamist. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid.

15.2 Küpsis on väike tekstifail, mis saadetakse kasutaja veebilehitsejale ja see salvestub kasutaja seadmes.

15.3 Kasutame järgmiseid küpsiseid:

  • seansiküpsiseid, mis kustutatakse automaatselt pärast igat külastust;
  • püsivaid küpsiseid, mis jäävad alles korduval kasutamisel;
  • kolmandate isikute küpsised, mida kasutavad partnerite veebilehed, millele me lingime (nt Facebook, pangad), nende küpsiste tekkimist me ei kontrolli, palun tutvuge nende kasutamise reeglitega vastavalt veebilehelt.

16. Loomade kohtlemine

LUSTLOVECARE tooteid ei ole loomade peal testitud ja LUSTLOVECARE ei müü oma kaupa riikides, kus kosmeetikatoodetele on kehtestatud kohustuslikud loomkatsed.

17. Edasimüük

Veebipoe vahendusel ei müüda kaupa edasimüügi eesmärgil ostajatele. LUSTLOVECARE jätab endale õiguse keelduda tellimuste täitmisest, mille puhul on põhjendatud kahtlus, et tooteid tellitakse edasimüügi eesmärgil. Kui olete huvitatud LUSTLOVECARE toodete edasimüügist, võtke palun ühendust e-posti aadressil info@lustlovecare.com.

18. Küsimused ja ettepanekud

Lisaks kvaliteetsetele toodetele tahame pakkuda ka head ja sõbralikku teenindust. Teie arvamus on väga tähtis, kui teil on küsimusi või ettepanekuid saatke palun e-kiri aadressil info@lustlovecare.com.