TARNE JA TAGASTUS

Meie e-poes tehtud tellimuse kättesaamiseks on järgmised võimalused:

-           Itella SmartPOST pakiautomaadid üle Eesti. Hind 2,95€

-           Omniva pakiautomaadid üle Eesti. Hind 2,95€

Tellimused saadame välja harilikult 1-3 tööpäeva jooksul, enamasti juba samal või järgmisel tööpäeval. Teatame teile kindlasti, kui tellimust ei ole võimalik 3 tööpäeva jooksul teele saata.

Pärast kauba üleandmist sõltub edasine kohalejõudmise aeg transporditeenuse pakkujast. Täpsemat infot selle kohta leiab Itella SmartPOST, Omniva või DPD veebilehelt. Kuigi teeme omalt poolt kõik, et Teie tellimus jõuaks kohale võimalikult kiiresti, ei saa me vastutada viivituste eest, mille on põhjustanud transporditeenuse pakkuja.

 

Vastavalt seadusele on tarbijal õigus lepingust taganeda ja kaup tagastada 14 päeva jooksul alates tellitud kauba kättesaamisest. Tagastusõigus kehtib ainult kasutamata ja rikkumata pakendis tagastatud kaubale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Kauba tagastamisega seotud kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Taganemisõigus puudub toodetel, mis on peale üleandmist avatud ja mis on tarnitud suletud pakendis ning mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel (vastavalt võlaõigusseaduse § 53 lg 4), sh veebipoes müüdavad vibraatorid, libestid jms tooted.  

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kui soovite tellimusest taganeda või toodet tagastada, saatke palun e-posti aadressile info@lustlovecare.com

Kui Teieni jõudis vale toode või on kaup saanud transpordi käigus kahjustada, siis palun võtke meiega ühendust info@lustlovecare.com